Connect with Us

“Nuk kishim ç’ti bënim tërmetit, këtë e kemi vetë në dorë”/ Fifi jep mesazhin e rëndësishëm

Showbizz

“Nuk kishim ç’ti bënim tërmetit, këtë e kemi vetë në dorë”/ Fifi jep mesazhin e rëndësishëm

Publikuar

-

Të shumtë kanë qenë personatzhet e shoëbizit që kanë dhënë mesazhe shumë të rëndësishme për të gjithë fansat e tyre. Një ndër to është edhe këngëtarja Fifi e cila ka reaguar me një postim në rrjetet sociale ku tregon gjendjen aktuale në të cilën gjendet Kosova.

Gjithashtu këngëtarja i ka bërë thirje të gjithë qytetarëve të qetësohen dhe mos përhapin panik.

“SQARIM!! O shqipet e dashura.. njejt si n’tirane po ndodhe edhe n’prishtine/e cdo qytet tjeter te kosoves e Jane izolu e mbyll gjitha lokalet,gjitha klubet, gjitha ambientet qe mund te mbledhin masa te medha te njerzve..lexoni pak,informohuni,qetesohuni, mos hapni panik..ruajeni veten, pasterine, nervat..ky eshte rasti me i mire me i hap najhere lajmet edhe me pa ca behet edhe ne rrethine jo veq 50 km afer me shtepine.S’ka lene njeri pa bo status per kete viroze/virus!Qete.Moss u rrembeni nga momenti.S’patem ca me i bo termetit se kete e kemi n’dore neve vet per me u rujt!!”, shkruan ajo./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: