Connect with Us

“Shpirtra luftarakë”/ Romeo Veshaj publikon foton nga fëmijëria krah Donaldit, ja si dukeshin binjakët

Showbizz

“Shpirtra luftarakë”/ Romeo Veshaj publikon foton nga fëmijëria krah Donaldit, ja si dukeshin binjakët

Publikuar

-

Aktori i humorit Romeo Veshaj është komentuar shumë në mediat rozë përsa  përket jetës private.

Romeo dhe Donaldi u bënë mjaft të njohur për rolet e tyre si Montana dhe Montela në shoën e humorit Al Pazar.

Duke përfituar nga koha që po rri i vetizoluar, Romeo ka gërmuar në arkivën e fotove nga fëmijëria dhe ka ndarë me ndjekësit foton ku shfaqet krah Donaldit.

“Cfare nuk gjen ne arkivë kur rri ne shtepi🤦🏻‍♂️ Kemi qen shpirtra luftarak @donaldveshaj ( Ok ketu e di se kush jam 🤪 )”, shkruan ai krahas fotos plot humor.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: