Connect with Us

Aktorja poston video-mesazhin humoristik nga karantina: “Ç’ka kjo e çmendura që po na lanë çdo ditë”

Showbizz

Aktorja poston video-mesazhin humoristik nga karantina: “Ç’ka kjo e çmendura që po na lanë çdo ditë”

Publikuar

-

Aktorja e njohur shqiptare Olta Daku ka ndarë me ndjekësit e saj një video mesazh ku tregon si po e kalon këtë periudhë kohe në karantinë.

Ajo ka postuar një video nga ambientet e shtëpisë ku përshëndet miqtë e saj dhe i tregon për ditën e tretë të karantinimit. Olta tregon se këto ditë i kanë shërbyer për të larë pllakat, kokën apo për të zbuluar pluhurin pas frigoriferit.

Unë po kaloj mirë në këtë karavirus, karak*rvë, karantinë. Ditët kalojnë shpejt, orët vrapojnë, çdo gjë vrapon shumë shpejt, shumë bukur.

Pllakat e dyshemesë nuk po e marrin veten, thonë ‘ç’ka kjo e çmendura që po na lanë çdo ditë’. Të rrish në shtëpi ka ato bukuritë e veta, misteret e veta. Psh. për mua ishte mister që pas frigoriferit kishte aq shumë pluhur, sinqerisht nuk e dija dhe ky është një stimul për mua për ditën e re që do të vijë nesër. U qenka djegur dhe ai poçi aty.

S’ka gjë se nuk e blej dot. Edhe flokët nuk i kam më të krehur, por i kam të larë. Kisha dy balsam në shtëpi, dola me maskë e doreza për të blerë dy shampoo. Shkoj i blej dhe kthehem në shtëpi, kur kuptoj që isha bërë me katër balsam. Nga paniku, jo rri një metër larg, jo mos merr frymë, mos u kollit, kisha blerë dy balsam. Dola dje sërish e maskuar dhe bleva një shampoo e lava kokën”, shkruan Ota Daku./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Daku (@oltadaku) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: