Connect with Us

FOTOT-Izolimi nga Coronavirus/ Ish e dashura e deputetit: Ky është stili i jetës që më pëlqen

Showbizz

FOTOT-Izolimi nga Coronavirus/ Ish e dashura e deputetit: Ky është stili i jetës që më pëlqen

Publikuar

-

Modele të famshme Instagrami si të huaja ashtu edhe shqiptare kanë treguar se si po e kalojnë kohën e tyre në vetizolim.

Njëra prej tyre është edhe Iva Aliko e cila në një intervistë për Panorama Plus ka treguar se si po i kalon ditët në izolim një vajzë si ajo, që i pëlqen të udhëtojë dhe të shijojë jetën.

“Po rri gjatë gjithë kohës në shtëpi me familjen. Përpiqem ta kaloj kohën duke bërë fitness në kushte shtëpie , duke lexuar libra , duke parë filmat e mi të preferuar , bëj gatimet e mia të preferuara ,punët e shtëpisë dhe argëtohem me kafshët e mia shtëpiake. Jam e shenjës së Gaforres dhe gaforret e adhurojnë qëndrimin në shtëpi”, tha ajo. Ndërkohë me të brendshme lëkure të zezë, çizme sipër kupës së gjurit dhe rripa që i shtrëngon pas trupit, janë disa nga fotot e fundit seksi të Ivës, që ka postuar në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: