Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Probleme me partnerin dhe koha për të marrë vendimet e duhura

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Probleme me partnerin dhe koha për të marrë vendimet e duhura

Publikuar

-

Dashi

Kjo e diel është një bartëse e agjitacionit të madh për ju, por me Hënën e favorshme nuk është megjithatë një ditë e keqe. Sot ju fton të shikoni të ardhmen me optimizëm , falë edhe Venusit që së shpejti do të jetë në favor të shenjës suaj.

Kjo periudhë e pasigurisë për të gjithë mund të bëjë që të rizbuloni dëshirën për t’u rikthyer në lojë dhe besoni në dashuri , mbase madje edhe të rikuperoni një marrëdhënie që dukej e humbur.

Demi

Kjo është një kohë e vështirë për të gjithë, por pikërisht për këtë mund të jetë mundësia ideale për të rizbuluar vlera të rëndësishme si familja dhe dashuria. Shumë  kërkojnë referenca të reja dhe të tjerë kanë rivlerësuar disa prej tyre.

Tani është koha për të ndërtuar dhe rritur , megjithë vështirësitë e shumta.

Binjakët

Nga natyra, ju shpesh keni tendencën të injoroni çdo problem dhe ta ktheni faqen, por tani është koha për t’i përballuar ato . Fundi i këtij Marsi do t’ju ftojë të merrni një vendim dhe sipas horoskopit të Paolo Fox, Venus së shpejti do t’ju favorizojë.

Gaforrja

Prej disa kohësh, jeni ndierë e tensionuar dhe nervoze dhe keni disa probleme për t’u marrë me të. Sidoqoftë, Saturni nuk do të jetë më i kundërti dhe gjërat do të përmirësohen. Nga ana tjetër, është gjithashtu e vërtetë që nganjëherë pengesat mund të na ndihmojnë të kuptojmë se duhet të vazhdojmë më tej!

Shumë Gaforre do të jenë në gjendje të kapërcejnë një pengesë dhe muajt e ardhshëm do t’ju favorizojnë.

Luani

Kohët e fundit mund të keni bërë shumë gjëra dhe të mos keni marrë çmimet që merituat . Kjo është veçanërisht e vërtetë për freelancer që dëshirojnë të marrin diçka më shumë. Edhe nëse është një kohë e vështirë për të gjithë, në muajt e ardhshëm do të duhet të kuptoni nëse duhet të ecni përpara apo me një rrugë të caktuar . Dashuria po përjeton një tension tani.

Virgjëresha

Ju ndiheni nën presion këto ditë, por nganjëherë është e nevojshme të jetoni momente si kjo në mënyrë që të jeni në gjendje të çlironi veten nga një barrë. Ky vit, megjithatë, do të dëshmojë të jetë çlirues, sepse do t’ju lejojë të merrni vendime që shpesh i keni shtyrë në të kaluarën . Tani ju keni guximin ta bëni!

Peshorja

Është e preferueshme që të prisni muajin tjetër për të marrë vendime sentimentale , sepse ato ndryshe mund të ishin të gabuara. Venera do të kthehet të jetë aktive dhe ndjenjat do të kthehen në protagoniste. Ata që jetojnë një lidhje mund të dëshirojnë ta zyrtarizojnë atë .

Akrepi

Midis fundit të këtij Marsi dhe fillimit të Prillit ju mund të gjeni veten duke luftuar me disa dyshime . Ndjenjat janë të rëndësishme, por në këtë periudhë të veçantë sfera emocionale mund të vihet nën një presion të vogël për arsye të ndryshme. Ndoshta ndjeheni të lodhur.

Shigjetari

Shigjetari që nuk beson më në dashuri nuk ka më ndërmend të humbasë kohën e tyre . Muaji tjetër mund të ju sjellë një siklet , ndoshta për faktin se ju jeni në kontakt të ngushtë me familjen, por jeni akoma të zënë me jetën praktike.

Në një nivel sentimental nuk do të jeni më në gjendje të përmbani emocione të caktuara, të cilat duhet të shprehen nëse janë negative!

Bricjapi

Tani është koha të ndalemi dhe të reflektojmë . Në këto ditë, megjithatë, preferohet që të mos jeni shumë pesimist. Edhe nëse situata e përgjithshme është e vështirë, ju jeni natyrë shumë i mirë në planifikimin e së ardhmes dhe marrjen e vendimeve afatgjata, të cilat ndoshta tani janë imagjinuar vetëm.

Venusi konfirmon ndjenjat pozitive .

Ujori

Ju jeni veçanërisht të padurueshëm dhe të pavendosur dhe kjo motivohet nga disa tensione që vijnë nga jashtë. Saturni, planeti rregullator, do të arrijë në shenjën tuaj të zodiakut dhe kjo mund të shkaktojë disa “trazira”. Sidoqoftë, momentet e agjitacionit janë të domosdoshme për të ndryshuar jetën dhe sipas horoskopit të Paolo Fox kjo është ajo që shumë Ujori tashmë po bën.

Peshqit

Për nga natyra ju priren të thithni të gjitha tensionet dhe emocionet që ju rrethojnë, prandaj këto ditë ju shohin veçanërisht të lodhur dhe të shqetësuar .

Kjo periudhë e vështirë ju jep mundësinë të ktheheni në protagonistë të jetës tuaj dhe të mendoni për veten tuaj. Të qenit afër njerëzve që ju duan mund t’ju ndihmojnë të sqaroni gjithçka që nuk është shprehur gjatë muajve të fundit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: