Connect with Us

“Tani që jemi në shtëpi po njihemi me gruan”/ Bes Kallaku humor nga izolimi, rrjeti shpërthen në të qeshura

Showbizz

“Tani që jemi në shtëpi po njihemi me gruan”/ Bes Kallaku humor nga izolimi, rrjeti shpërthen në të qeshura

Publikuar

-

Të shumtë janë personazhet e famshëm shqiptarë që janë izoluar për të shmangur përhapjen e Coronavirusit por edhe për të dhënë një mesazh për të gjithë qytetarët që duhet të qëndrojnë në shtëpi.

Njëri prej tyre ka qenë edhe Bes Kallaku i cili po qëndron në shtëpi dhe gjithashtu nuk mungon me humorin duke argëtuar në këtë mënyrë sado pak fansat e tij që janë izoluar njësoj si ai.

Me disa vargje shumë humoristike Besi ka krijuar shumë të qeshura në rrjet.

Ja disa nga vargjet:

Kam nj ë javë në karantinë, edhe nuk po dal nga shpia.

Ska makina, s’ka as njerë , ka dhon urdhër policia.

Bona dasm bona fmin ca mka gjet i mjeri un, po tashi që jena nshpi po na vje mu njof me grun.

Krejt pallati po na duket si me qene ne burgosje.

3 familje qe ka kati, koridorin per ajrosje.

Nuk perdorim ashensorin, vetem shkallet pa ndales

Po kuksioni n’kat te dyt ka vu traun me pages!

Skena dal e jena mbyll vetem shpi ne po rrime.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: