Connect with Us

VIDEO-Tuna dhe Patris hedhin poshtë dyshimet për ndarje/ Detaji që tregon se janë më të lumtur se kurrë

Showbizz

VIDEO-Tuna dhe Patris hedhin poshtë dyshimet për ndarje/ Detaji që tregon se janë më të lumtur se kurrë

Publikuar

-

Tuna dhe Patris Berisha prej kohësh po përfliten për një ndarje mes tyre. Dyshja nisi të mos postonte fotot të njëri-tjetrit në rrjetet sociale dhe kjo bëri që fansat të flisnin për një ndarje mes tyre.

Por duket se gjithcka është hehdur poshtë nga Tuna dhe Patris. Ata kanë publikuar video ku shihen së bashku duke kaluar momente të bukura me djalin e tyre, Tian.

Kujtojmë se gjatë një interviste Patris u shpreh se nëse do kishte të reja nga dyshja do të ishin të parët që do ta informonin publikun, por mos reagimi i Tunës nuk i zbehu dyshimet. Pas këtyre story, dyshja sqaroi të gjithë dilemat e krijuara së fundi.

Për më tepër shihni videot dhe galeritë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: