Connect with Us

Xhihan i “Fate të kryqëzuara” pjesë e një seriali të ri/ Fansat reagojnë ashpër

Showbizz

Xhihan i “Fate të kryqëzuara” pjesë e një seriali të ri/ Fansat reagojnë ashpër

Publikuar

-

Aktori Erkan Petekkaya, i njohur në vendin tonë si “Xhihani” i serialit “Fate të kryqëzuara”, është rikthyer në ekran me një serial të ri që po transmetohet aktualisht në Turqi. “Gel Dese Ask” mban titullin ky serial që pritej të kishte shumë sukses, por nuk ka ndodhur kështu. Teleshikuesit kanë reaguar ashpër për historinë e këtij seriali që flet për një tradhëti. Në këtë serial, aktori 50-vjeçar luan rolin e një burri të martuar, baba i dy vajzave.

Ai takohet rastësisht me një vajzë 20-vjeçare dhe bie në dashuri me të. Kjo e fundit nuk e di që ai është i martuar dhe mes tyre lind një histori. Pas episodit të parë që u transmetua javën e kaluar në Turqi, teleshikuesit e kanë kritikuar regjisorin e skenaristin e serialit për dy arsye, tradhëtinë bashkëshortore dhe diferencën e madhe në moshë mes dy aktorëve.

Një komentues shkruan: “S’keni turp që transmetoni një serial të tillë, ky bashkëshort tradhëton gruan me një vajzë që ka moshën e bijës së tij dhe e quani këtë “dashuri”. Ndalojeni menjëherë këtë serial”. Komente të tilla kanë qenë të shumta prandaj pritet që ky serial të ndryshojë rrjedhën gjatë episodeve në vazhdim. Vetë aktori Erkan Petekkaya ende nuk ka bërë një deklaratë për reagimet e ashpra./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: