Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni shenjat që do t’iu buzëqeshë fati ditën e sotme

Kuriozitete

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni shenjat që do t’iu buzëqeshë fati ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Në këto ditë të ndërlikuara dhe të vështira për tu menaxhuar, horoskopi Paolo Fox fton ata që kanë lindur nga shenja të qëndrojnë të qetë dhe të menaxhojnë më mirë marrëdhëniet familjare. Nëse e shihni veten duke diskutuar, përpiquni të ndërmjetësoni. Hëna disonante sot sugjeron që është më mirë të tregoheni të kujdesshëm në marrëdhënie.

Demi

Java që do të fillojë nuk do të jetë aq e keqe. Ju ndoshta do të keni mundësi ta bëni këtë periudhë konstruktive gjithashtu. Sigurisht nëse keni pasur plane në tubacionin me Saturnin disonant duke filluar nga fundi i muajit Mars, merrni parasysh disa vonesa ose ngjarje të papritura.

Binjakët

Ju duhet të përpiqeni të shikoni në të ardhmen e afërt me më shumë optimizëm pavarësisht fazës që ne po përjetojmë. Paolo Fox siguron që yjet, duke filluar nga muaji prill, do të buzëqeshin me ata që kanë lindur nga shenja. Në veçanti, Venusi i favorshëm do të ndihmojë në zgjidhjen e konflikteve të dashurisë.

Gaforrja

Kundërshtimi i Saturnit ju bën të pasigurt, të dyshimtë se çfarë të bëni edhe pse jeni të prirur të veproni, të shkoni përpara pavarësisht vështirësive. Disa të lindur nga shenja kohët e fundit mund të kenë strehuar një projekt për të cilin kujdeseshin veçanërisht.

Luani

Java që do të fillojë ju sheh mjaft e shqetësuar. Kufizimi që ju jeni duke jetuar në këto ditë , ndoshta mund condizionarvi dhe të bëjë që ju nervor. Në përgjithësi jeni njerëz shumë aktiv dhe nuk ju pëlqejnë detyrimet.

Virgjëresha

Në këtë periudhë të kufizimeve të përgjithshme ju keni mundësinë të mendoni për projekte të reja që do të kryhen duke filluar nga fundi i majit. Horoskopi Paolo Fox rithekson se do të keni një qiell të rëndësishëm gjatë verës. Me siguri Jupiteri në shenjë pajton reflektimin.

Peshorja

Me Saturnin Disonant ju mund të përjetoni një vonesë , të papritur, një moment ngërçi që ngre planin tuaj. Periudha që ne po përjetojmë gjithashtu e pashmangshmërisht e mbështet këtë kornizë astrologjike. Jo gjithçka që dëshironi mund të bëhet fort.

Akrepi

Ju keni një dëshirë për të mbyllur disa llogari të papaguara. Deri në fund të Marsit me siguri do të arrini në një zgjedhje përfundimtare. Këshillat e astrologut janë që të ardhmen e afërt të kushtojnë më shumë vëmendje për të shmangur komplikimet ekonomike. Sa i përket dashurisë, përpiquni të qëndroni të qetë.

Shigjetari

Ju e lindur nga shenja keni aftësinë, veçanërisht në momente të vështira, të punoni me imagjinatë, duke arritur të rrëshqisni realitetin. Larg të të bëjnë të humbni kontakt me të tashmen, ky qëndrim ju ndihmon të përballeni me gjëra me qetësi më të madhe dhe me një vështrim drejt së ardhmes.

Bricjapi

Jupiteri në shenjë duket se premton mundësi të mira dhe mundësi të reja. Pas një momenti të parë shqetësimi dhe shqetësimi, ju tani dini se si të përballeni me të tashmen dhe si t’i riktheheni asaj që ju intereson. Hëna në shenjë ndihmon për të lehtësuar disa tensione.

Ujori

Kjo mbetet një fazë e ndryshimeve të mëdha dhe evolucioneve që kanë investuar pak më shumë, por ju keni lindur në shenjë në veçanti. Qysh në fillim të vitit, Paolo Fox kujtoi se me të gjitha gjasat që ju e ktheni mbrapsht kursin, ndërpreu një kontratë ekzistuese të punës, i dha fund një bashkëpunimi të caktuar

Peshqit

Në këtë moment ndiheni veçanërisht të brishtë dhe duhet të gjeni qetësi. Për t’ju ndihmuar në këtë përpjekje do të jenë njerëzit që ju doni, ata më të dashur. Sa i përket dashurisë, ju doni më shumë konfirmim. Ata që kanë qenë shumë larg partnerit të tyre, tani mund të provojnë një afrim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: