Connect with Us

“Kam goxha shije, Aleksi super çun dhe Marku super burrë”/ Rudina Dembacaj flet për komentet dashakeqëse

Showbizz

“Kam goxha shije, Aleksi super çun dhe Marku super burrë”/ Rudina Dembacaj flet për komentet dashakeqëse

Publikuar

-

Rudina Dembacaj është kthyer në personazhin më të komentuar të momentit për shkak të ndarjes së saj nga ish bashkëshorti dhe lidhjen me ish deputetin Mark Frroku.

E ftuar në emisionin E diell ajo ka folur për komentet dashakeqëse pas bërjes publike të lidhjes me Markun. E pyetur se çfarë mendon për komentet dashakeqëse kur thonë se la mekanikun për ish deputetin ajo është përgjigjur:

“I kam dhënë provat që kam goxha shije. Mekaniku që është super cun domethënë Aleksi dhe Marku që është super burrë.”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: