Connect with Us

“Me mbathje në shtëpi dhe seks në kuzhinë”/ Ina tregon pse nuk do të donte të jetonte me vjehrrën

Showbizz

“Me mbathje në shtëpi dhe seks në kuzhinë”/ Ina tregon pse nuk do të donte të jetonte me vjehrrën

Publikuar

-

Tashmë ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në ekran. Bëhet fjalë për Inën e cila është pjesë e emisionit Përputhen.

Në rubrikën në Trotuar është trajtuar tema “Të jetosh me vjehrrin/vjehrrën”.

Ina u përgjigj me shumë sinqeritet kësaj pyetje duke u shprehur se jo pasi do të donte të shijonte kohën me burrin  dhe të kishte privatësinë e saj.

“A do të jetoja me vjehrrën? Nuk besoj që po. Ngaqë jam një person që e vlerësoj shumë pavarësinë time dhe jam mësuar që të jem vetëm. Shikoj diçka të keqe në momentin që unë dua ta shijoj pjesën e martesës pa fëmijë, me mbathje në shtëpi duke bërë seks në kuzhinë, etj etj.”, eshte shprehur ajo./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: