Connect with Us

Në studio pa fëmijët/ Alketa Vejsiu kërkon “ndihmë” për zhvillimin e “ Në kurthin e Piter Pan”

Showbizz

Në studio pa fëmijët/ Alketa Vejsiu kërkon “ndihmë” për zhvillimin e “ Në kurthin e Piter Pan”

Publikuar

-

Moderatorja Alketa Vejsiu ka zbuluar se sot nuk do të transmetohet emisioni Në kurthin e Piter Pan dhe e gjitha kjo për të mirën e fëmijëve dhe shëndetin e tyre.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ajo ka uruar që kjo gjendje në të cilën ndodhet vendi të mbarojë sa më shpejt. Gjithashtu ka përfituar për t’iu këkruar “ndihmë” ndjekësve të saj për ide se cfarë mund të bëjnë në studio pa fëmijët.

“Sot do ta bejme pushim per shkak te situates dhe sidomos per te mbrojtur shendetin e femijeve! Shpresoj te shihemi shpejt miq! Nese te henen tjeter do te vendosim te jemi ne transmetim do ta mendojme se si! Na jepni ju ndonje ide, cmund te bejme pa femijet ne studio? Urojme qe e gjitha te mbaroje sa me shpejt! Zoti e bekofte Shqiperine🇦🇱❤️”, shkruan Alketa në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE