Connect with Us

Në studio pa fëmijët/ Alketa Vejsiu kërkon “ndihmë” për zhvillimin e “ Në kurthin e Piter Pan”

Showbizz

Në studio pa fëmijët/ Alketa Vejsiu kërkon “ndihmë” për zhvillimin e “ Në kurthin e Piter Pan”

Publikuar

-

Moderatorja Alketa Vejsiu ka zbuluar se sot nuk do të transmetohet emisioni Në kurthin e Piter Pan dhe e gjitha kjo për të mirën e fëmijëve dhe shëndetin e tyre.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ajo ka uruar që kjo gjendje në të cilën ndodhet vendi të mbarojë sa më shpejt. Gjithashtu ka përfituar për t’iu këkruar “ndihmë” ndjekësve të saj për ide se cfarë mund të bëjnë në studio pa fëmijët.

“Sot do ta bejme pushim per shkak te situates dhe sidomos per te mbrojtur shendetin e femijeve! Shpresoj te shihemi shpejt miq! Nese te henen tjeter do te vendosim te jemi ne transmetim do ta mendojme se si! Na jepni ju ndonje ide, cmund te bejme pa femijet ne studio? Urojme qe e gjitha te mbaroje sa me shpejt! Zoti e bekofte Shqiperine🇦🇱❤️”, shkruan Alketa në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: