Connect with Us

“Qëndroni sa më shumë me njerëzit e dashur”/ Armina Mevlani zbulon si po e përjeton vetizolimin

Showbizz

“Qëndroni sa më shumë me njerëzit e dashur”/ Armina Mevlani zbulon si po e përjeton vetizolimin

Publikuar

-

Armina Mevlani është një nga blogeret më të njohura dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Në një lidhje direkte në emisionin e Rudinës, Armina ka treguar si po e kaon kohën teksa ndodhet në ditën e 4 të karantinës.

Ajo është shprehur se të gjithë njerëzit duhet ta marrin këtë si një kërkesë nga natyra për të bërë pak pushim dhe ta shfrytëzojnë duke kaluar sa më shumë kohë me familjen dhe të dashurit e tyre si dhe mund të bëjnë gjëra që nuk i kanë bërë kurrë më parë, është koha e duhur për të mësuar.

“Sot është dita e 4 e karantinës dhe është psikologjikisht e vështirë pasi jemi mësuar me punë dhe lëvizje por duhet të mundohemi të shohim anën pozitive. Jam izoluar së bashku me Shkëlzenin. Unë e kam shfrytëzuar kohën duke u marrë me aktivitet fizik, nuk e kam shkëputur për asnjë moment. Unë u këshilloj të gjithëve që të qëndroni dhe të kujdesemi sa më shumë për njerëzit tanë të dashur. Le ta marrim si një periudhë pushimi dheb të bëjmë një thirrje që të gjithë duhet ta bëjmë këtë por jo vetëm për problemet shëndetësore por edhe për të mos ua ngjitur njerëzve tanë më të dashur”, ka thënë ndër të tjera Armina Mevlani.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: