Connect with Us

Të gjitha vajzat do të donin të ishin në vendin e saj/ Delinda Disha merr mesazhin nga aktori seksi latin

Showbizz

Të gjitha vajzat do të donin të ishin në vendin e saj/ Delinda Disha merr mesazhin nga aktori seksi latin

Publikuar

-

William Levy është një nga aktorët më të famshëm latin dhe një nga meshkujt më seksi. Prej pamjes së tij ai ka një numër të madh fansash kryesisht femra.

Të shumta janë vajzat që do të donin ta takonin apo thjesht ta përshëndesin në rrjetet sociale, por aktorja shqiptare Delinda Disha ka patur fatin të marrë një mesazh nga William.

Aktorja e humorit, ka publikuar në Instagram-in e saj, një film në të cilin ka luajtur aktori i njohur, William Levy së bashku me partneren e tij, Elizabeth Gutierrez. Disha e ka etiketuar dyshen në këtë postim dhe aktori i ka kthyer përgjigje.

“Përshëndetje” i shkruan aktori dhe foton e këtij mesazhi e ka publikuar menjëherë në Instagram Delinda.

Për  më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: