Connect with Us

Ejlyl dhe Serkan marrin një vendim të rëndësishëm/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Ejlyl dhe Serkan marrin një vendim të rëndësishëm/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nazan ndalon Serkanin të flasë me Ejlylin. Feride kritikon Nerimanin që e la Ejlylin të kthehej në shtëpinë e saj. Ajo i premton vajzave se nuk do ta lërë Ejlylin në atë shtëpi. Feride shkon tek Mesude dhe i bërtet që nuk e beson vajzën e saj. Ejlyl jeton me frikë në shtëpi dhe i lutet Ferides ta marrë me vete.

Kemal ia mbush mendjen me gënjeshtra Mesudes. Kjo e fundit nuk e lejon Ejlylin të kthehet në jetimore. Ejlyl mohon nënën e saj. Neriman gjen pa ndjenja Banun. Ejlyl qëndron gjithë natën zgjuar duke patur frikë nga Kemali. Kaderit i mungon e ëma dhe lëndohet nga fakti që Banu nuk e ndjen mungesën e saj.

Toprak i premton Ejlylit se Ferideja do bëjë të pamundurën për ta marrë në jetimore. Mesude vendos ta rikthejë Ejlylin në shkollën e vjetër. Ndërsa Nazan vendos ta çojë Serkanin jashtë shtetit. Ejlyl dhe Serkan kanë frikë se nuk do ta shohin më njëri-tjetrin. Ata vendosin të largohen nga shtëpitë dhe të jetojnë së bashku./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: