Connect with Us

FOTOT- Luana Vjollca në dilemë/ Kërkon mendim nga fansat

Showbizz

FOTOT- Luana Vjollca në dilemë/ Kërkon mendim nga fansat

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca është një nga vajzat më të ndjekura të showbizit.Duke patur shumë fansa, Luana është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan projektet e saj më të reja si dhe publikon foto tejet sensuale si këto të ditëve të fundit.

Bukuroshja e ekranit duket se ka gati këngën e saj më të fundit por ka një dilemë, kur do ta publikojë.

Nëpërmjet një fotoje ku shfaqet super seksi ajo kërkon mendimin e fansave ku shumica prej tyre tregojnë se mezi po e presin këngën më të re të saj.

Nuk e dimë nëse Luana do t’ua plotësojë kërkesën fansave të saj për ta publikuar klipin sonte, por sigurisht që do të ketë shumë shikueshmëri pasi fansat janë të shumtë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të fundit të Luana Vjollcës./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: