Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Tensione dhe shqetësime, shenja më pak e favorshme për ditën e sotme

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Tensione dhe shqetësime, shenja më pak e favorshme për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Ju keni hënën disonante sot. Në këtë periudhë ju mendoni se ka disa gjëra që nuk po shkojnë mirë , si për shkak të këtij momenti të vështirë për të gjithë, ashtu edhe për jetën që po drejtoni.

Mendime të mundshme të dyta në lidhje me çështje praktike dhe sentimentale. Këshilla është të qëndroni të qetë.

Demi

Nga natyra do të keni mundësi të përballeni me gjithçka me guxim. Për më tepër, Jupiteri është në favorin tuaj sot që ju lejon të kapërceni lehtë edhe problemet veçanërisht të rënda.

Keni bërë shumë përpjekje dhe më në fund do arrini të dilni fitues.

Binjakët

Fillimi i kësaj jave do t’ju sjellë përfundimtar “brenda ose jashtë” . Ndoshta nga tani deri në një muaj do të duhet të kuptoni dhe të vendosni nëse do të realizoni disa projekte apo jo . Saturni, sidoqoftë, do t’ju takojë dhe horoskopi i Paolo Fox tregon që rreth 23 Marsit do të shijoni të mirat e tij.

Gaforrja

Kjo është një kohë që po ju vë nën presion. Ju lodheni nga çdo këndvështrim dhe thithni të gjitha tensionet që vijnë nga ambienti përreth jush.

Kjo nuk është një kohë e lehtë për këdo, por Saturni do t’ju japë një lehtësim që nga fundi i Marsit duke e bërë horizontin tuaj më të lirë. Do të jetë gjithashtu e mundur për ju të mbyllni situata që nuk ia vlen të ndiqni .

Luani

Kjo është një periudhë që ju fton t’i kushtoni vëmendje të veçantë tensioneve që mund të lindin në shtëpi dhe në një nivel sentimental. Këto janë ditë të agjitacionit dhe mbylljes intensive, kështu që nuk është e vështirë për mospërputhje të lindin në marrëdhënie.

Kujdes !

Virgjëresha

Kjo është një periudhë që favorizon realizimin e disa ngjarjeve . Edhe nëse është një moment ndalese për të gjithë, por natyra juaj konstruktive dhe racionale arrin të bëjë që të vendoseni edhe në këtë periudhë.

Peshorja

Sipas horoskopit të Paolo Fox, tani për tani ju duhet të keni një pikë referimi të qëndrueshme ose ndoshta jeni të zemëruar për mënyrën se si jeni trajtuar në periudhën e fundit.

Këshilla tani për tani është të jeni më paqësor , edhe nëse normalisht përpiqeni të shmangni diskutimet me të tjerët për një jetë të qetë.

Akrepi

Duket se në këto ditë ju keni marrë vendimin që të lidhni një marrëveshje ose të kryeni një projekt . Fundi i Prillit, megjithatë, mund të mbyllte të gjitha situatat më të padobishme. Ndryshime të rëndësishme janë në vështrim si në një nivel shoqëror, ashtu edhe në lidhje me marrëdhëniet shtëpiake dhe ndërnjerëzore.

Shigjetari

Sugjerimi i horoskopit të Paolo Fox për të qenë në gjendje të përjetoni emocione interesante është të shkëputeni pak nga realiteti që ju rrethon . Nuk është e lehtë në një periudhë si kjo, por nëse ka shumë tensione ose shqetësime, tashmë mund të filloni të mendoni se çfarë do të bëni nga fundi i pranverës . Nga ana tjetër, është gjithmonë e rëndësishme që ju të shikoni të ardhmen me optimizëm!

Bricjapi

Edhe pse kjo është një periudhë e vështirë, horoskopi i Paolo Fox ju kujton se falë Hënës dhe Jupiterit do të keni mundësi të dilni prej saj dhe të çoheni pavarësisht vështirësive . Nga ana tjetër, është pikërisht kur të qenit i ashpër ju nxiteni të jepni më të mirën tuaj dhe të ofroni mbështetje njerëzore për ata që kanë më shumë nevojë për të.

Ujori

Kjo është një periudhë vendimtare për ju sepse nuk mund të ktheheni mbrapa. Tani është koha për të trajtuar çdo bashkëpunim që nuk funksionon ose mbyllje pune.

Të gjitha vështirësitë me të cilat jeni të detyruar të përballeni, po ju bëjnë të kuptoni se është e rëndësishme të bëni atë që dëshironi me të vërtetë dhe të mos pësoni imponime të jashtme.

 

Peshqit

Ju dëshironi të përjetoni emocione të bukura dhe në këtë moment mund t’i gjeni brenda familjes dhe nga të dashurit. Plesiftet që nuk arrijnë të sqarojnë ose ekuilibrojnë marrëdhëniet rrezikojnë një ndarje : nga paqartësitë e prillit nuk lejohen më.

Isshtë koha të filloni të mendoni për një të ardhme ku do të shihni më pak luftëtarë dhe më shumë dashnorë ./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi i ditës së sotme, e hënë 30 Mars/ Këto janë shenjat më me fat

Publikuar

-

Nga

Dashi Ju po përjetoni një periudhë sakrificash të mëdha, si në dashuri ashtu edhe në punë , do të ndjeni një ndjenjë të pasigurisë dhe paqëndrueshmërisë, por falë Hënës së favorshme do të arrini më në fund të shihni një shkëlqim shprese dhe të shihni dritën në fund të tunelit. Demi Ne na mungoi Saturni […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E lodhshme dhe e ndërlikuar/ Horoskopi javor sipas astrologut italian

Publikuar

-

Nga

Këtu është horoskopi javor i Paolo Fox nga e hëna 30 mars 2020 deri të dielën 5 prill 2020. Le të shohim së bashku parashikimin Dashi : Java do të jetë e lodhshme dhe paksa e nënshtruar për shkak të një marrëdhënie të ndërlikuar me dikë që jeni të detyruar të merrni pjesë, ose për […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Si ta mbani lëkurën tuaj të shëndetshme ndërsa jeni të mbyllur në shtëpi

Publikuar

-

Nga

Qëndrimi në shtëpi është mënyra më e mirë për të luftuar përhapjen e koronavirusit, por mbetja në shtëpi për periudha të zgjatura kohe mund të çojë në dëmtimin e lëkurës. Dr Kathleen Suozzi, një profesor ndihmës i dermatologjisë në Shkollën e Mjekësisë Yale, dhe Dr. Joshua Zeichner, drejtori i hulumtimeve kozmetike dhe klinike në Spitalin […]

LEXO TE PLOTE