Connect with Us

Përhapja e Coronavirusit “prek” edhe telenovelat/ Ndërpriten xhirimet e serialeve

Showbizz

Përhapja e Coronavirusit “prek” edhe telenovelat/ Ndërpriten xhirimet e serialeve

Publikuar

-

Shpërthimi i Coronavirusit ka prekur industri të ndryshme të mëdha dhe nuk ka shpëtuar as industria e kinematografisë turke.

Koronavirusi ka mbërritur edhe në shtetin turk. Për të parandaluar përhapjen e Covid-19, kompanitë prodhuese të serialeve kanë vendosur ndërprerjen e xhirimeve të tyre. Mes serialeve që kanë ndërprerë xhirimet është edhe “Çukur” që transmetohet në Turqi e Shqipëri.

Ndërsa seriale turke të tjera që kanë konfirmuar ndërprerjen e xhirimeve janë “Savasci”, “Bir Annenin Gunahi”, “Hizmetçiler”, “Zalim Istanbul”.

Mediat turke shkruajnë se televizionet në Turqi gjatë këtyre ditëve do të transmetojnë episodet e vjetra të serialeve. E gjithë kjo po bëhet për të mbrojtur shëndetin e aktorëve, punëtorëve dhe sigurisht për të parandaluar përhapjen e virusit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: