Connect with Us

Rezultuan pozitiv ndaj Coronavirusit/ Çifti i njohur i showbiz-it dalin nga spitali

Showbizz

Rezultuan pozitiv ndaj Coronavirusit/ Çifti i njohur i showbiz-it dalin nga spitali

Publikuar

-

Aktori amerikan Tom Hanks dhe gruaja e tij Rita Wilson kanë dalë nga spitali në Australi pasi morën trajtimin për koronavirus. Ata ndodheshin në Bregun e Artë ndërsa Hanks do b ënte nj ë film për Elvis Presley.

Aktualisht ka 375 raste të konfirmuara të virusit në Australi. Hanks, 63 vjeç, e njoftoi izolimin me një postim në Instagram.

“Ndiheshim pak t ë lodhur, sikur të kishim ftohje dhe dhimbje të trupit. Rita kishte ethe’, tha ai në një postim. Ai më vonë ndau një postim tjetër, duke falënderuar “të gjithë q ë u kujdesen aq mirë për ta”.CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: