Connect with Us

VIDEO që nuk duhet ta humbisni/ Aurela Gaçe kthehet pas në kohën e festivaleve të fëmijërisë

Showbizz

VIDEO që nuk duhet ta humbisni/ Aurela Gaçe kthehet pas në kohën e festivaleve të fëmijërisë

Publikuar

-

Aurela Gaçe ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale duke përcjellë mesazhe të ndryshme teksa ndodhet e vetë-izoluar.

Por sot ajo ka publikuar një video nga fëmijëria në kohën kur këndonte nëpër festivale.

Një video shumë nostalgjike, ku ajo shfaqet duke kënduar dhe Aurela duket se nuk ka ndryshuar aspak, pasi ka të njëtën buzëqeshja si kur ishte fëmijë.

Këngëtarja e ka shoqëruar këtë video me shumë humor duke shkruar: Për pak desh u bëra makiniste.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by veten dua gjallë (@aurelagaceofficial) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: