Connect with Us

A do të përfitojë Banu nga dashuria e Kaderit?/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

A do të përfitojë Banu nga dashuria e Kaderit?/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Gynej përpiqet t’i gjejë të dashur Kaderit në mënyrë që të qëndrojë vetëm me Songylin. Xhemre i kërkon Gokhanit të ndihmojë Ejlylin dhe Serkanin. Defne akuzon Xhemren se kërkon t’i marrë Gokhanin. Xhemre ia bën të qartë Defnes se mes saj dhe Gokhanit nuk ka asgjë.

Ejlyl dhe Serkan gjejnë një shtëpi për të jetuar. Songyl, Kader dhe Xhemre vendosin t’i ndihmojnë me sende për shtëpinë.

Kader nuk qëndron dot pa i dëgjuar zërin të ëmës dhe e merr në telefon. Ajo bashkohet me Banun dhe vendos ta ndihmojë për tu bashkuar me Sedatin. Kader gënjen Sedatin dhe i thotë se ajo nuk është vërtet vajza e Banus. Meral viziton në spital Selmën.

Kjo e fundit i kërkon falje për veprimin që bëri. Meral largohet nga spitali mes lotësh pasi i mungon dashuria e nënës. Topran arrin të gjejë shtëpinë e Ejlylit dhe Serkanit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi i ditës së sotme, e hënë 30 Mars/ Këto janë shenjat më me fat

Publikuar

-

Nga

Dashi Ju po përjetoni një periudhë sakrificash të mëdha, si në dashuri ashtu edhe në punë , do të ndjeni një ndjenjë të pasigurisë dhe paqëndrueshmërisë, por falë Hënës së favorshme do të arrini më në fund të shihni një shkëlqim shprese dhe të shihni dritën në fund të tunelit. Demi Ne na mungoi Saturni […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E lodhshme dhe e ndërlikuar/ Horoskopi javor sipas astrologut italian

Publikuar

-

Nga

Këtu është horoskopi javor i Paolo Fox nga e hëna 30 mars 2020 deri të dielën 5 prill 2020. Le të shohim së bashku parashikimin Dashi : Java do të jetë e lodhshme dhe paksa e nënshtruar për shkak të një marrëdhënie të ndërlikuar me dikë që jeni të detyruar të merrni pjesë, ose për […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Si ta mbani lëkurën tuaj të shëndetshme ndërsa jeni të mbyllur në shtëpi

Publikuar

-

Nga

Qëndrimi në shtëpi është mënyra më e mirë për të luftuar përhapjen e koronavirusit, por mbetja në shtëpi për periudha të zgjatura kohe mund të çojë në dëmtimin e lëkurës. Dr Kathleen Suozzi, një profesor ndihmës i dermatologjisë në Shkollën e Mjekësisë Yale, dhe Dr. Joshua Zeichner, drejtori i hulumtimeve kozmetike dhe klinike në Spitalin […]

LEXO TE PLOTE