Connect with Us

“Gruaja ime më e mira në botë”/ Reperi nuk i kursen fjalët e dashurisë për modelen shqiptare

Showbizz

“Gruaja ime më e mira në botë”/ Reperi nuk i kursen fjalët e dashurisë për modelen shqiptare

Publikuar

-

Reperi Fero dhe modelja Arbenita po e shijojnë dashurinë e tyre në maksimum dhe kjo duket në postimet e tyre në rrjetet sociale ku shpesh herë shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Si Fero ashtu dhe Arbenita kanë ndarë me ndjekësit pamje të ndryshme nga momentet që kalojnë së bashku dhe mesa duket as Koronavirusi nuk ka mundur t’i ndalojë çiftin të qëndrojnë afër me njëri-tjetrin. Së fundmi ka qenë Fero ai i cili ka publikuar një foto ku shihet krah Arbenitës. Kur të gjithë janë të izoluar reperi ka preferuar që t’ia shprehë dashurinë të dashurës së tij, Arbenitës.

“Gruja jem ma e mira n’bot”, shkruan reperi krah fotos me Arbenitën.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: