Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Kushtojini vëmendje të veçantë dashurisë

Showbizz

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Kushtojini vëmendje të veçantë dashurisë

Publikuar

-

Dashi

Sot është dita që ju të reflektoni . Ndoshta ndjeheni të lodhur dhe është pikërisht ajo ndjenja e pasigurisë që ju shoqëroi që nga fillimi i këtij viti 2020. Rilindja do të fillojë në javët në vazhdim.

Demi

Bukuria e shenjës suaj është që ju mund të mbani nën kontroll emocionet edhe në periudha të vështira. Ju jeni energjik dhe doni të planifikoni ose vononi disa gjëra .

Binjakët

Është një periudhë e mundimshme, por nga 22 Mars Saturni do të jetë në gjendje më të mirë. Ndoshta ju jeni duke pritur për përgjigje që do të vijnë në fillim të muajit të ardhshëm. Kujdes me marrëdhëniet!

Gaforrja

Ndiheni veçanërisht të trazuar këto ditë dhe ka siklet edhe në marrëdhëniet ndërnjerëzore. Horoskopi i Paolo Fox ju këshillon t’i kushtoni vëmendje të veçantë dashurisë .

Luani

Kjo është një periudhë fuqie dhe projekte për ju . Deri në fund të marsit ju mund të rishikoni dhe ndryshoni rolin tuaj. Dashuria është e largët , mbase për shkak të disa shqetësimeve.

Virgjëresha

Tani duhet të keni zhgënjimin për të përballuar këtë periudhë të vështirë. Ju jeni shumë konstruktiv nga natyra dhe për momentin shijoni energjinë e mirë !

Peshorja

Ndiheni veçanërisht nervoz tani, si për vetë periudhën, ashtu edhe për mos njohjen e disa prej meritave tuaja. Ju duket e paplotësuar .

Akrepi

Ju keni një bast të madh në arrati dhe midis fundit të marsit dhe fillimit të muajit të ardhshëm do të duhet të mbyllni disa situata që nuk po shkojnë mirë . Këshilla është që të bëni me kujdes gjithçka.

Shigjetari

Tani për tani nuk është diçka për të kujtuar në marrëdhëniet ndërpersonale . Tani ndiheni jo mirë sepse jeni njerëz shumë aktivë që duan të udhëtojnë, por mund t’i përkushtoheni vetes të mendoni për projekte për të filluar në pranverë.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju kujton se në këtë moment duhet të kuptoni se çfarë të bëni dhe çfarë të mos bëni . Jupiteri në shenjë do t’ju ndihmojë të gjeni kurajon të thoni mjaft dhe të ndryshoni drejtimin.

Ujori

Ju jeni veçanërisht të stresuar për momentin dhe ndjeni nevojën për të ndryshuar diçka . Ngjarjet e jashtme mund t’ju lejojnë të bëni diçka që nuk e mendonit të mundshme.

Peshqit

Nga natyra gjithmonë duhet të ndjeheni të dashur. Për këtë arsye tani po kërkoni një stabilitet më të madh në dashuri./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar në ndihmë të Shqipërisë

Publikuar

-

Nga

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë në këto ditë të vështira ku të gjithë po përballen me Coronavirusin. I martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga Kina, me të cilën ka edhe një djalë, ka treguar se të dy kanë vendosur të dërgojnë 200 mijë maska drejt Shqipërisë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me Besin dhe Ajkën. Xhensila ka publikuar disa video ku shihet duke luajtur me Ajkën e vogël e cila duket se argëtohet shumë me prindërit e saj. Në njërën nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Nga

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij. Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e […]

LEXO TE PLOTE