Connect with Us

Ndarja nga Aleksi dhe lidhja me Markun/ Rudina Dembacaj tregon si i përjetuan prindërit ndryshimet në jetën e saj

Showbizz

Ndarja nga Aleksi dhe lidhja me Markun/ Rudina Dembacaj tregon si i përjetuan prindërit ndryshimet në jetën e saj

Publikuar

-

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuara të ekranit për shkak të jetës private.

Gjatë një interviste të shkurtër me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Rudina ka treguar se si e kanë përjetuar prindërit e saj ndarjen nga Aleksi dhe lidhjen me Markun.

Ajo tha se falë tyre e pati më të lehtë ndarjen dhe e përballoi më mirë situatën.

“Si e kanë prit familjarët e tu kur u ke thënë që do ndahesh dhe je lidh me Markun”, i shkruan një ndjekës.

“Si çdo familje që e dëgjon ndarjen. Mërzi, trishtim etj. Por ama shumë mbështetje. Falë familjes sime unë nuk jam ndjerë kur vetëm. Kam parë prindër që hiqen si të emancipuar dhe me nivel, por kur vjen dita për të mbështetur vajzën, kanë turp nga fisi”, thotë Rudina.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: