Connect with Us

Në një foto me Ermal Mamaqin dhe Julian Dedën/ Gentian Zenelaj kujton kohët e vjetra

Showbizz

Në një foto me Ermal Mamaqin dhe Julian Dedën/ Gentian Zenelaj kujton kohët e vjetra

Publikuar

-

Përhapja e Coronavirusit ka bërë që personazhe të shumtë të showbzit të rikthehen pas në kohë duke hapur albumet e vjetra të fotografive. Së fundi Gentian Zenelaj ka publikuar së fundmi një foto krah kolegëve të tij.

“Kur u krijua emisioni ‘Rikoshet’ në @top_albania_radio”, ka shkruar aktori krah fotos ku shfaqet së bashku me Ermal Mamaqin, Jul Dedën dhe kolegë të tjerë.

Me siguri kjo foto e ka bërë jo pak nostalgjik Gentin, i cili e ndau me të gjithë këtë moment në llogarinë e tij.

Ndjekësit kanë lënë menjëherë një sërë komentesh, duke i pohuar me humor se tani djemtë duhet të ruajnë distancën nga njëri-tjetri.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: