Connect with Us

Në të njëjtën festë me kolegun e prekur nga Coronavirus/ Karantinohet këngëtari i njohur shqiptar

Showbizz

Në të njëjtën festë me kolegun e prekur nga Coronavirus/ Karantinohet këngëtari i njohur shqiptar

Publikuar

-

Ditën e djeshme, këngëtari Muhamet Sejdiu është izoluar pasi ka rezultuar i prekur nga Coronavirus. Por së bashku me të edhe bashkëshortja e tij e cila gjithashtu është prekur nga ky virus.

Përvec tyre edhe kolegu i tij, këngëtari i mirënjohur Shkëlqzen Jetishi është vetizoluar pasi ka patur kontakte me kolegun e tij gjatë një feste.

Xeni ka konfirmuar për “Magazina.al,” se ka disa ditë që është vetizoluar dhe po qëndron në shtëpi.

“Po unë jam izoluar pasi kam qenë në atë ditëlindje, nuk kam ndonjë shqëtësim shëndetësor kam bërë kontrolle tek mjeku dhe jam mirë, më kanë kontaktuar edhe nga Ministria e Shëndetësisë. Po qëndroj brenda me familjen time”, ka thënë këngëtari.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme, është vetizoluar edhe Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i cili po ashtu ishte në atë festë ditëlindjeje./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: