Connect with Us

“Një xhiro për qejf sot do na kushtojë më shumë nesër”/ Flori Mumajesi jep mesazhin për të gjithë shqiptarët

Showbizz

“Një xhiro për qejf sot do na kushtojë më shumë nesër”/ Flori Mumajesi jep mesazhin për të gjithë shqiptarët

Publikuar

-

Kantautori Flori Mumajesi, ashtu si shumë personazhe të tjerë të showbizit shqiptar ka dhënë një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët që të ndihmojnë njëri-tjetrin në këtë periudhë të vështirë.

Kantautori i njohur ka publikuar një video ku shfaqet duke ndjekur lajmet e Report.tv që raportojnë shkeljen e masave nga disa qytetarë që dalin nga shtëpitë e tyre për të bërë xhiro.

Me anë të atij postimi, Flori bën apel që të qëndrojnë brenda, pasi sipas tij, një xhiro sot mund të na kushtojë më shumë nesër. “Duke parë lajmet! Nuk e xhriova dot në kohë por pashë plot njerëz që kishin dalë xhiro! DURIM NJEREZ DURIM…. Një xhiro për qejf sot do na kushtojë më shumë nesër! Mos harroni jemi një familje e madhe dhe duhet të kujdesemi të gjithë për njëri tjetrin❤️”, janë fjalët e Florit.

Mesazhi i tij vjen në një kohë që numri i të prekurve me Koronavirus ka arritur në 59 dhe janë shënuar 2 viktima./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: