Connect with Us

Një super “bombë” si Arbenita Ismajli/ Fotot me bikini të modeles do t’iu lënë pa frymë

Showbizz

Një super “bombë” si Arbenita Ismajli/ Fotot me bikini të modeles do t’iu lënë pa frymë

Publikuar

-

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është një nga vajzat më tërheqëse në shoëbizin shqiptar. Arbenita është komentuar shpesh herë përsa i përket formave perfekte si dhe lidhjes që ka me reperin nga Kosova, Fero.

Madje së fundi mediat kanë zbuluar se Arbenita është zhvendosur në Gjermani për të qenë sa më pranë partnerit të saj.

Reperi Fero madje i ka kushtuar dhe një këngë ku e quan bukuroshen brune “meksikane” për shkak të tipareve zeshkane.

CNA.al po iu sjell 30 fotot më të bukura me bikini të Arbenita Ismajlit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar në ndihmë të Shqipërisë

Publikuar

-

Nga

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë në këto ditë të vështira ku të gjithë po përballen me Coronavirusin. I martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga Kina, me të cilën ka edhe një djalë, ka treguar se të dy kanë vendosur të dërgojnë 200 mijë maska drejt Shqipërisë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me Besin dhe Ajkën. Xhensila ka publikuar disa video ku shihet duke luajtur me Ajkën e vogël e cila duket se argëtohet shumë me prindërit e saj. Në njërën nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Nga

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij. Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e […]

LEXO TE PLOTE