Connect with Us

Duart plagë nga pastërtia/Luana Vjollca tregon si po e kalon këtë periudhë vetë-izolimi

Showbizz

Duart plagë nga pastërtia/Luana Vjollca tregon si po e kalon këtë periudhë vetë-izolimi

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca, ashtu si shumë personazhe të tjera të ekranit është vetë-izoluar në shtëpinë e saj duke iu bindur rregullave të vendosura nga shteti për këtë periudhë ku Coronavirus është përhapur masivisht.

Në një lidhje direkte në emisionin e Bieta Sulos Luana ka treguar si po e kalon këtë periudhë vetë-izolimi.

Moderatorja ka treguar se ka zbuluar shumë gjëra rreth vetes. Njëra nga këto ishte se dite të gatuante,ndërsa tregon se është e fiskuar pas pastërtisë.

Luana ka treguar se nga larja e shpeshtë e duarve, lëkura i është acaruar dhe e kishte në gjendje shumë të keqe, duke i treguar edhe nga kamera.

Gjithashtu e ka treguar gjendjen e duarve nepermjet nje story ne Instagram.

Puna më e shpeshtë që këngëtarja ka bërë këto ditë ka qenë larja e enëve, por pa lënë pas edhe gjërat e tjera.

Luana tha se gjatë këtyre ditëve që ka qëndruar e mbyllur e ka marrë malli për të ëmën dhe Marinën, të cilat nuk i ka takuar prej ditësh.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: