Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Dashuria në plan të parë, surprizat që kanë rezervuar yjet për ju sot

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Dashuria në plan të parë, surprizat që kanë rezervuar yjet për ju sot

Publikuar

-

Dashi

Ditët fillestare të javës ishin veçanërisht të rënda për të lindurit në këtë shenjë. Këtë fundjavë ju duhet të “shkëputeni” duke kërkuar shpërqendrime. Sa i përket dashurisë, muajin tjetër do ta shihni Venusin në shenjën tuaj dhe kjo do të sjellë një përfitim të madh për ju.

Demi

Për ju, marrëdhëniet ndërnjerëzore janë shumë të rëndësishme dhe në këtë periudhë në të cilën keni më shumë kohë në dispozicion, mund të bëni plane për të ardhmen e afërt. Vonesat janë të pashmangshme dhe Disonanti Saturn nuk ndihmon në këtë fazë. Sa i përket dashurisë, horoskopi Paolo Fox ju këshillon të forconi një marrëdhënie.

Binjakët

Në fund të muajit me Saturnin përsëri të favorshëm dhe fillimin e Prillit mund të filloni sfida të reja, si sentimentale ashtu edhe profesionale.Është gjithashtu e mundshme që ju të thirreni për të bërë një zgjedhje të rëndësishme, e cila tani është e nevojshme.

Gaforrja

Në këto ditë që të gjitha po ju shtrëngojnë, ju jeni gjithashtu më të shqetësuar se zakonisht, por mos e humbni shpresën sepse sipas horoskopit Paolo Fox nga data 22 i këtij muaji kundërshtimi i Saturnit do të vdesë. Mundohuni të kuptoni anën pozitive të këtij momenti: ka të ngjarë që ju të keni mundësi t’i jepni fund gjërave që nuk janë më të mira për ju. Nuk përjashtohet mundësia që ju të bëni zgjedhje të rëndësishme të tronditura nga ngjarjet.

Luani

Fusha profesionale këto ditë po sjell me vete disa shqetësime. Në dritën e kësaj ju do të duhet të gjeni përsëri një qetësi. Paolo Fox fton ata për të lindurit në këtë shenjë të mos derdhin nervozizëm në lidhje. Me Venusin disonant do të jetë e vështirë të menaxhosh ndjenjat.

Virgjëresha

Pas momentit të stazës që ne po përjetojmë, do të keni mundësi të filloni përsëri në një mënyrë të madhe. Parajsa juaj, sipas horoskopit Paolo Fox, premton shume. Thjesht duhet të sqaroni se çfarë doni vërtet dhe pastaj mund të filloni përsëri me vendosmëri edhe më të madhe.

Peshorja

Shpresohet që në fundjavë të përjetoni ditë më të mira se ato në fillim të javës që ju panë të trazuar, të zemëruar me dikë. Në përgjithësi kur hidhëroheni priren të tërhiqeni pas heshtjes suaj, por është pothuajse gjithmonë një gjendje që kalon. Lini mënjanë hidhërimin.

Akrepi

Sot astrologu ju këshillon të mos i nënshtroheni provokimeve , marrëdhëniet ndërnjerëzore në këtë periudhë japin shumë probleme. Sa i përket dashurisë, rekomandimi është të veproni me kujdes, veçanërisht në mbrëmje.

Shigjetari

Ju jeni gjithmonë shumë të zënë dhe përpiquni të angazhoni kohën tuaj sa më mirë që të keni mundësi , nëse ndaloni të ndjeheni të humbur. Sigurisht, duke pasur parasysh periudhën në të cilën po kalojmë, nuk është e mundur të bëjmë shumë nëse nuk prisni dhe ndërsa prisni t’i jepni përsëri forcë imagjinatës. Sa për dashurinë do te gjendeni perballe konflikteve të mundshme.

Bricjapi

Kur përballeni me një problem të madh dhe shqetësues, preferoni të izoloheni në kërkimin e zgjidhjes më të mirë. Pra, këto ditë, pavarësisht ngjarjeve, ju jeni në gjendje të planifikoni aktivitetet që do të ndërmerren në të ardhmen e afërt dhe të bëni zgjedhje të rëndësishme.

Ujori

Në këtë periudhë jeni shumë të shqetësuar, ju po kaloni një fazë të transformimit tuajat dhe, duke marrë parasysh rrethanat aktuale, është plotësisht normale. Sa i përket dashurisë, problemet e vjetra mund të kthehen por nëse keni një partner mirëkuptues nga ana juaj do të jeni mirë.

Peshqit

Ju dëshironi të ndiheni të dashur dhe të shqetësuar gjatë kësaj kohe mund të kenë qenë njerëz që e vënë në dyshim mirëbesimin tuaj. Horoskopi Paolo Fox këshillon të rivendosin marrëdhënie të mbyllura. Ata që janë tashmë në një lidhje mund të kalojnë një moment krize dhe mendojnë të bëjnë një pushim të shkurtër./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi i ditës së sotme, e hënë 30 Mars/ Këto janë shenjat më me fat

Publikuar

-

Nga

Dashi Ju po përjetoni një periudhë sakrificash të mëdha, si në dashuri ashtu edhe në punë , do të ndjeni një ndjenjë të pasigurisë dhe paqëndrueshmërisë, por falë Hënës së favorshme do të arrini më në fund të shihni një shkëlqim shprese dhe të shihni dritën në fund të tunelit. Demi Ne na mungoi Saturni […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E lodhshme dhe e ndërlikuar/ Horoskopi javor sipas astrologut italian

Publikuar

-

Nga

Këtu është horoskopi javor i Paolo Fox nga e hëna 30 mars 2020 deri të dielën 5 prill 2020. Le të shohim së bashku parashikimin Dashi : Java do të jetë e lodhshme dhe paksa e nënshtruar për shkak të një marrëdhënie të ndërlikuar me dikë që jeni të detyruar të merrni pjesë, ose për […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Si ta mbani lëkurën tuaj të shëndetshme ndërsa jeni të mbyllur në shtëpi

Publikuar

-

Nga

Qëndrimi në shtëpi është mënyra më e mirë për të luftuar përhapjen e koronavirusit, por mbetja në shtëpi për periudha të zgjatura kohe mund të çojë në dëmtimin e lëkurës. Dr Kathleen Suozzi, një profesor ndihmës i dermatologjisë në Shkollën e Mjekësisë Yale, dhe Dr. Joshua Zeichner, drejtori i hulumtimeve kozmetike dhe klinike në Spitalin […]

LEXO TE PLOTE