Connect with Us

Kejvina Kthella i lë pak vend imagjinatës/ Fotot më bombë të modeles shqiptare me tiparet qiellore

Showbizz

Kejvina Kthella i lë pak vend imagjinatës/ Fotot më bombë të modeles shqiptare me tiparet qiellore

Publikuar

-

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara dhe të kërkuara nga shtypi rozë.

Ajo është 23 vjeç dhe për shumë vite ka jetuar dhe vepruar në Itali ku dhe ka zhvilluar karrierën e saj si modele.

Në vitn 2017, Kejvina u shfaq në ekranet shqiptare si velinë e emisionit “Xing me Ermalin” nga ku u bë shumë më e njohur për publikun shqiptar.

Në galerinë e mëposhtme të përgatitur nga CNA.al do të gjeni fotot më të bukura të modeles shqiptare.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar në ndihmë të Shqipërisë

Publikuar

-

Nga

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë në këto ditë të vështira ku të gjithë po përballen me Coronavirusin. I martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga Kina, me të cilën ka edhe një djalë, ka treguar se të dy kanë vendosur të dërgojnë 200 mijë maska drejt Shqipërisë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me Besin dhe Ajkën. Xhensila ka publikuar disa video ku shihet duke luajtur me Ajkën e vogël e cila duket se argëtohet shumë me prindërit e saj. Në njërën nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Nga

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij. Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e […]

LEXO TE PLOTE