Connect with Us

Nazan ndihmon Ejlylin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Nazan ndihmon Ejlylin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nazan ndjek Feriden dhe Meralin dhe zbulon vendndodhjen e Serkanit. Fajdexhintë kërkojnë babin e Gokhanit. Ky i fundit nuk e di ku është i ati dhe fajdexhinjtë e rrahin. Nazan vendos të ndihmojë Ejlylin. Kader fillon punë për të ndihmuar nënën. Nazan bind Mesuden ta rikthejë Ejlylin në jetimore.

Kader shkon të takohet me Banun në momentin që Neriman ndodhet me të. Neriman fshihet nga Kaderi. Songyl shkon në burg për të takuar të atin por pendohet. Ejlyl rikthehet në jetimore. Kemal nxehet kur mëson se Mesude e ka rikthyer Ejlylin në jetimore. Mesude bën sherr me Kemalin dhe mbron nderin e vajzës.

Vajzat bëhen merak për Kaderin pasi ajo nuk kthehet në jetimore. Feride inatoset me Toprakun pasi ai nuk i tregoi që Ejlyli dhe Serkan ishin arratisur. Gokhan vihet në kërkim të të atit. Kader rikthehet në jetimore dhe i tregon Songylit që ka filluar punë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi i ditës së sotme, e hënë 30 Mars/ Këto janë shenjat më me fat

Publikuar

-

Nga

Dashi Ju po përjetoni një periudhë sakrificash të mëdha, si në dashuri ashtu edhe në punë , do të ndjeni një ndjenjë të pasigurisë dhe paqëndrueshmërisë, por falë Hënës së favorshme do të arrini më në fund të shihni një shkëlqim shprese dhe të shihni dritën në fund të tunelit. Demi Ne na mungoi Saturni […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E lodhshme dhe e ndërlikuar/ Horoskopi javor sipas astrologut italian

Publikuar

-

Nga

Këtu është horoskopi javor i Paolo Fox nga e hëna 30 mars 2020 deri të dielën 5 prill 2020. Le të shohim së bashku parashikimin Dashi : Java do të jetë e lodhshme dhe paksa e nënshtruar për shkak të një marrëdhënie të ndërlikuar me dikë që jeni të detyruar të merrni pjesë, ose për […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Si ta mbani lëkurën tuaj të shëndetshme ndërsa jeni të mbyllur në shtëpi

Publikuar

-

Nga

Qëndrimi në shtëpi është mënyra më e mirë për të luftuar përhapjen e koronavirusit, por mbetja në shtëpi për periudha të zgjatura kohe mund të çojë në dëmtimin e lëkurës. Dr Kathleen Suozzi, një profesor ndihmës i dermatologjisë në Shkollën e Mjekësisë Yale, dhe Dr. Joshua Zeichner, drejtori i hulumtimeve kozmetike dhe klinike në Spitalin […]

LEXO TE PLOTE