Connect with Us

Trup perfekt dhe poza shumë tërheqëse/ Fotot e bjondinës së zjarrtë të rrjeteve sociale

Showbizz

Trup perfekt dhe poza shumë tërheqëse/ Fotot e bjondinës së zjarrtë të rrjeteve sociale

Publikuar

-

Belle Lucia është një nga modelet më të ndjekura dhe të pëlqyera të Instagramit.

Ajo numëron plot 1.4 milion ndjekës në Instagram ku ka ndarë me ndjekësit e saj momente shumë të bukura të jetës së saj, si periudha e shtatzënisë.

Në fillimet e saj pati shumë kritika nga ndjekësit për ekspozimin e madh në rrjetet sociale.

Belle ka një trup fantastik edhe pas shtatzënisë dhe nuk nguron ta tregojë duke pozuar me bikini.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Belle Lucia të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Femra më e bukur në botë/ Kate Upton “çmend” meshkujt me fotot seksi

Publikuar

-

Nga

Aktorja dhe modelja seksi amerikane, Kate Upton ka qenë përherë vajza më tërheqëse dhe atraktive në botë. E zgjedhur si femra më e bukur në botë dy herë rradhazi nga “Sports Illustrated”, Kate nuk ngurron të shfaqë format e saj bombastike në llogarinë e saj të Instagramit. Për më tepër shikoni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE