Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni se çfarë ka rezervuar fati për ju ditën e sotme

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni se çfarë ka rezervuar fati për ju ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Kjo fundjavë do t’ju japë mundësinë të rikuperoni qetësinë që keni humbur në fillim të javës. Është një periudhë e vështirë, e cila po shtrëngon të gjithë dhe po bëhet shumë e rëndë për ju , që për nga natyra gjithmonë dëshironi të bëni atë që dëshironi.

Demi

Për nga natyra, ju gjithmonë ndjeni nevojën për tu nxitur nga ata përreth jush, në mënyrë që të ecni përpara. Ju dëshironi të merrni përkëdhelje dhe sigurime, por përveç kësaj do të donit të organizonit edhe disa projekte. Tani ju keni mundësinë të planifikoni si emocionalisht, ashtu edhe praktikisht .

Binjakët

Ndryshime dhe vendime të rëndësishme po vijnë për ju , të cilat do të ndodhin midis fundit të këtij muaji dhe fillimit të ardhshëm. Në fakt, duke filluar nga e hëna 22 Mars Saturni do të ndryshojë shenjën e zodiakut dhe për këtë arsye edhe ju do të keni mundësinë të ndryshoni drejtimin .

Gaforrja

Tani këshilla e horoskopit të Paolo Fox është që të relaksoheni , edhe pse në këtë periudhë nuk është e lehtë. Përveç kësaj, ekzistojnë edhe shumë tensione që keni bartur që nga fillimi i këtij 2020.

Në nivelin e punës ju jeni shumë të stresuar , por ky moment ndalimi mund të ju ndihmojë të reflektoni mbi potencialin tuaj në funksion të të ardhmes.

Luani

Në këtë moment, edhe pse nuk është e lehtë, do të ishte e këshillueshme që të përpiqeni të rikuperoni marrëdhëniet shoqërore . Sfera sentimentale, në të vërtetë, duket se paraqet disa çështje kritike dhe tension. Tani është thelbësore të jesh i kujdesshëm për të mos hedhur gjithçka .

Virgjëresha

Ky është sigurisht një moment i ndërlikuar për të gjithë, por gjithashtu mund të jetë një motiv për të bërë diçka të re . Ju nga natyra gjithmonë duhet të konsideroheni në një nivel pune dhe të keni një rol shoqëror. Tani ju duhet të punoni shumë për të parë të ardhmen me optimizëm .

Peshorja

Ju jeni pak e pavendosur dhe madje nëse periudha është e vështirë për të gjithë, duhet thënë se keni kryer probleme të ndryshme që nga fillimi i këtij viti 2020. Në një nivel relativ dhe praktik ka dyshime për tu adresuar dhe sipas horoskopit të Paolo Fox ju nuk ndiheni të kënaqur .

Akrepi

Në këtë moment e gjeni veten në një udhëkryq , por duke filluar nga fundi i prillit shumë situata do të mbyllen edhe nëse tani nuk e dini se në cilën rrugë të shkoni. Tani duhet të keni shpresë për të marrë një lajm të mirë dhe më shumë pozitivitet në një nivel praktik . Tensione në dashuri .

Shigjetari

Një mundësi mund të ketë humbur ose vonuar . Muaji tjetër, megjithatë, do t’ju japë mundësinë të pohoni veten falë Saturnit në pamjen e shkëlqyer. Tashmë nga fundi i këtij Marsi mund të filloni të mendoni për një projekt për të vazhduar më tej.

Bricjapi

Jeni veçanërisht të zhytur në mendime në këto ditë, por është gjithashtu e vërtetë që keni diçka ekstra. Në fakt, nuk ndiheni shumë të pakëndshëm në izolim, sepse në këtë mënyrë ju mund të meditoni dhe të mendoni për planet për të ardhmen tuaj . Edhe nëse e tashmja është e bllokuar, nuk duhet të harroni të mendoni për të ardhmen.

Ujori

Jeni shumë të shqetësuar këto ditë . Ju duhet të jeni të kujdesshëm, veçanërisht në një nivel sentimental, sepse mund të jeni shumë më të pa kompromis dhe të mos qëndroni për gjërat që keni pranuar deri më tani.

Saturni pothuajse ka mbërritur në shenjën tuaj të zodiakut dhe kjo imponon ndryshime të rëndësishme .

Peshqit

Tani ju ndjeni një nevojë më të madhe për butësi , madje duke marrë parasysh këtë periudhë të veçantë. Ndoshta ju mendoni se të jesh vetëm është më mirë sesa i keqshoqëruar . Sidoqoftë, këshilla nuk është të hidhni poshtë miqësitë paraprakisht të mundshme ose emocionet e reja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: