Connect with Us

Në gjendje kritike për shkak të Coronavirus?/ Aktori i famshëm sqaron ndjekësit

Showbizz

Në gjendje kritike për shkak të Coronavirus?/ Aktori i famshëm sqaron ndjekësit

Publikuar

-

Para pak ditësh aktori i famshëm Idris Elba ndau me fansat lajmin se ishte prekur nga Covid-19. Ai tregoi se ka rezultuar pozitiv ndaj virusit dhe u bëri thirrje të gjithëve që të tregojnë kujdes për veten. Pasi konfirmoi infektimin, në media u tha se ai është në gjendje kritike për jetën, megjithatë aktori i ka mohuar kategorikisht këto fjalë.

“Kjo është gënjeshtër, tani jam mirë, faleminderit që më tregove”, i thotë Elba një fansi të shqetësuar. Teksa iu përgjigj pyetjeve të fansave, aktori tha se ende nuk i janë shfaqur simptomat e koronavirusit.

Një prej tyre e pyeti “Sa ditë keni qenë i dobët Idris?”. “Në të vërtetë nuk kam patur ditë kur kam qenë i dobët … Kam patur një dhimbje koke dhe dhimbje trupi ditën kur bëra provë por kaq”, tha 47-vjeçari./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: