Connect with Us

Një modele e pavendosur por shumë “hot”/ Fotot më “bombë” të tifozes së zjarrtë të futbollit

Showbizz

Një modele e pavendosur por shumë “hot”/ Fotot më “bombë” të tifozes së zjarrtë të futbollit

Publikuar

-

Laura Bragato është kthyer një nga vajzat më të komentuara dhe të përfolura në mediat italiane. Laura ka mbaruar juridikun por ka një pasion shumë të madh për futbollin.

Format e saj seksi kanë bërë që ajo të fitojë shumë ndjekës në rrjetet sociale. Shpesh herë ajo pozon me bluzat e skuadrave më të njohura të kampionatit italian si Milan, Inter, Juventus e shumë të tjerë.

Duket se Laura ka shumë idhuj dhe e ka shumë të vështirë të vendosë se tifoze e kujt skuadre është. Për tu njohur më shumë me Laurën ne këmi përzgjedhur fotot më seksi të saj që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: