Connect with Us

Songyl ndryshon tërësisht pamjen e saj/ Zbuloni çfarë do të ndodhë nesër në “Lule të vetmuara”

Life Style

Songyl ndryshon tërësisht pamjen e saj/ Zbuloni çfarë do të ndodhë nesër në “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Serkan kritikon të ëmën kur mëson se Mesude punon ende në shtëpinë e tyre. Neriman këshillon Kaderin mos ta ndihmojë Banun. Defne bëhet xheloze kur sheh Xhemren dhe Gokhanin duke biseduar dhe mëson se nëna e tij është sëmurë. Gynej i përplas disa të vërteta në fytyrë Songylit para klasës.

Serkan, Gynej dhe Xhenk marrin masë disiplinë nga shkolla. Një vajzë mashtron Kemalin dhe i vjedh makinën. Ejlyl dhe Xhemre i japin para Kaderit për të ndihmuar Banun. Songyl dhe Gynej lënë takim. Songyl me këshillën e Meralit vendos të ndryshojë pamjen e saj. Feride dhe Toprak pajtohen.

Defne i tregon të ëmës se e pëlqen Gokhanin dhe i kërkon të ndihmojë nënën e tij. Songyl shkon me një pamje të re në takimin me Gynejin dhe e lë këtë të fundit të habitur. Defne puth Gokhanin për ta bërë xheloze Xhemren./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE