Connect with Us

Armina Mevlani zbulon planet e së ardhmes: Do të doja të ndaloja burrat e mëdhenj që abuzojnë me vajzat nën 18 vjeç

Showbizz

Armina Mevlani zbulon planet e së ardhmes: Do të doja të ndaloja burrat e mëdhenj që abuzojnë me vajzat nën 18 vjeç

Publikuar

-

Armina Mevlani është një nga blogeret më të njohura dhe të ndjekura shqiptare. Duke qenë se ka shumë ndjekës në rrjetet sociale, Armina është shumë aktive dhe shpesh herë bën intervista të vogla me fansat të cilët i bëjnë pyetje nga më të ndryshmet për të zbuluar sa më shumë rreth saj.

Së fundi një nga ndjekësit e saj e ka pyetur se cfarë do të dëshironte të ndryshonte në botë dhe mesa duket ka zbuluar dhe planet në të ardhmen të blogeres.

Më tej Armina është përgjigjur: “Do doja shumë të bëja diçka për martesat e vajzave nën moshën 18 vjeç, ndonjëherë martohen edhe 7-8 vjeç në Yemen me burra shumë më të mëdhenj në moshë, të cilët abuzojnë me to.

Dua që bota ta dijë dhe shumë shpejtë do të përgatis diçka lidhur me këtë. Dua edhe të ndalojë keqtrajtimin e kafshëve kudo në botë.

Dua të bëj diçka për të drejtat e kafshëve me shpresën për sa më shpejtë”, ka shkruar Armina duke zbuluar kështu shqetësimet e saj më të mëdha mbi situatën në vende të ndryshme të botës.”, shkruan ajo./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: