Connect with Us

Banu tenton të vetëvritet/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Banu tenton të vetëvritet/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Songyl rikthehet me pamjen e saj të mëparshme dhe Gynej i tregon se e pëlqen më shumë kur ajo është vetvetja. Songyl i tregon Gynejit se babai i saj ndodhet në burg dhe përlotet. Kaderin e përjashtojnë nga puna kur mësojnë se ajo është minorene. Songyl përballet me Banun dhe e kritikon për faktin që nuk interesohet aspak për Kaderin.

E pashpresë Banu tenton të vetëvritet. Nazan mirëpret në shtëpinë e saj Ejlylin por ka një plan që do ta mërzisë atë. Neriman merr lajmin e hidhur për Banun dhe i tregon Kaderit. Kader shpërthen në lot dhe fajëson veten. Banu shtrohet në spital dhe e kalon rrezikun për jetën.

Songyl i kërkon falje Kaderit dhe i tregon që i foli rëndë Banus. Kader nxehet me Songylin kur mëson çfarë ka bërë ajo. Kader nuk pranon që askush t’ja fyejë nënën dhe përzë Songylin./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE