Connect with Us

Dashuria dhe financat/ Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian, Paolo Fox

Kuriozitete

Dashuria dhe financat/ Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian, Paolo Fox

Publikuar

-

Dashi

Katër yje për Dashi. Tani për tani ju duhet t’i kushtoni pak më shumë dashurisë, afrimi është i mundur nëse ekziston një vullnet nga të dy palët. Thjesht kontestoni gjithçka! Venusi do të vijë në shpëtimin tuaj. Ndryshime në punë për Dashin. Me stresin e kësaj periudhe, shume gjera varen nga mënyra sesi reagoni.

Demi

Tre yje për Demi. Venusi ka qenë në favor për disa ditë, kjo duhet t’ju ndihmojë të dashuroheni. Sidoqoftë, disa probleme mbeten, ju keni vënë stresin e kësaj periudhe në jetën ne çift. Shmangni argumentet, veçanërisht nëse ato nuk janë për arsye serioze. Tani për tani ju mund ta vendosni punën tuaj në radhe te dyte dhe të mendoni pak më shumë për ndjenjat. Mund të ndjeheni pak të lodhur këtë javë.

Binjakët

Katër yje për Binjakët. Venus së shpejti do të jetë në shenjën e Binjakëve, kjo ndihmon të dy beqarët dhe çiftet. Tregime serioze të reja do të konfirmohen, nëse ka probleme me partnerin ato mund të zgjidhen. Puna e mirë do te jete e mire gjithashtu, ka mundësi të reja në horizont. Lajme pozitive për ata me afera të hapura juridike.

Gaforrja

Tre yje për shenjën e Gaforres. Në periudhën e fundit dhe me situatën aktuale, ju keni grumbulluar ankth dhe stres që janë derdhur në jetën tuaj të dashurisë. Në këtë moment, megjithëse mund të keni një shans të mirë, duket se nuk doni vërtet të kultivoni marrëdhënie, sidomos takime të reja. Ka pak nervozizëm në punë, ca vonesa.

Luani

Pesë yje për Luanin. Java fillon me pak nervozizëm, dhe më pas vazhdon të përmirësohet. Ka një dashuri për të provuar! Kjo është një periudhë veçanërisht pozitive. Nëse ka vullnet dhe këmbëngulje, me siguri do të jeni në gjendje të merrni atë që dëshironi dhe ambiciet tuaja do të bëhen realitet. Ka nevojë për ndryshim dhe dëshirë për tu përmirësuar.

Virgjëresha

Katër yje për shenjën e Virgjëreshës. Tani për tani ju duhet të sqaroni idetë tuaja në lidhje me një marrëdhënie, duhet të kuptoni nëse ia vlen apo jo dhe nëse vërtet ndjeni interes. Jo të gjitha takimet e reja janë interesante. Vëmendje për financat, kjo nuk është koha e duhur për të shpenzuar shumë. Hapat e rëndësishëm, planet në familje duhet të bëhen me moderim.

Peshorja

Dy yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Peshores: javë e zënë dhe stresuese, ju mund të arrini deri në pikën e zemërimit. Raportet e reja do të sqarohen. Marrëdhëniet e konsoliduara ndoshta do të vonohen në lidhje me projektet e bëra. Në punën që duhet të riorganizoni, veçanërisht ata që janë të pavarur.

Akrepi

Dy yje për shenjën e Akrepit. Me Venusin ende përballë duhet të kushtojë vëmendje e veçantë në dashuri. Shmangni fryrjen e gjithçkaje për momentin, prisni një kohë më të mirë për vendime. Në këtë periudhë jeni pak të ulët në moral dhe nervoz, madje edhe me partnerin. Couiftet më të forta do të dinë të merren me këtë situatë.

Shigjetari

Tre yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Shigjetarit. Vetëm tregimet e vlefshme do të vazhdojnë. Tani për tani ju duhet të merrni vendime, veçanërisht nëse jeni tërhequr nga dikush që është tashmë i zënë. Mund të ketë vonesa. Projektet e rëndësishme mund të bëhen me personin e duhur. Idetë e reja, projektet e punës, mund të shtyhen, por nuk lihen mënjanë.

Bricjapi

Pesë yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Bricjapit. Moment pozitiv në të cilin kërkohet stabiliteti. Keqkuptimet dhe grindjet mund të zgjidhen nëse keni personin e duhur pranë jush. Tregime që kanë pasur tashmë probleme, mund të kenë të tjera. Kushtojini vëmendje financave dhe përpiquni të shmangni diskutimet e panevojshme, veçanërisht në vendin e punës.

Ujori

Pesë yje për Ujorin. Ju duhet të përpiqeni të jeni më të organizuar, rrezikoni të humbni kohë dhe të zemëroheni. Në dashuri përpiquni të jeni mirëkuptues dhe të mos hedhni gjithçka në ajër për një tradhti, për një aventurë që nuk do t’ju çojë në asgjë. Venus së shpejti do të kalojë në një mënyrë shumë pozitive përmes shenjës së Ujorit.

Peshqit

Katër yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Peshqve. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të mos zemëroheni këto ditë. Kjo mund të jetë koha e duhur për të dalë përpara nëse ekziston dikush që ju intereson. Gjithashtu e mirë për çifte të formuara tashmë, nëse ka pasur probleme ato mund të zgjidhen nëse hapni veten për komunikim.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: