Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Ndjeni nevojën për qetësi në këtë periudhë të ndërlikuar që nuk është aspak e lehta për ju pasi ju nuk jeni mësuar të jeni të izoluar. Rekomandohet një relaksim për të ndjerë veten më të fortë për të përballuar atë që vjen.

Demi

Falë Jupiterit të favorshëm ju doni të planifikoni një ngjarje , e cila vetëm do të vonohet. Në këtë moment, gjithashtu për shkak të Saturnit disonant afatshkurtër, ju duhet të kurseni .

Binjakët

Brenda dy javëve të ardhshme është e mundur që të vendoset fati i një pune . Kjo do të ndodhë për shkak të shenjës së ndryshimit të Saturnit që shkon nga Bricjapi në Ujori.

Gaforrja

Ju keni hequr qafe disa shqetësime , edhe nëse ky 2020 nuk është aspak një vit i thjeshtë. Sipas horoskopit të Paolo Fox, Hëna e favorshme do t’ju japë një qetësi më të madhe .

Luani

Duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë çështjeve të dashurisë për shkak të angazhimeve të ndryshme praktike. Ka diçka për një zgjedhje ose ndryshim që ka qenë rreth e rrotull për ca kohë.

Virgjëresha

Dita e nesërme do të jetë e hutuar dhe do tiu nervozoje, kështu që këshilla është që të mos levizni shumë ujërat, veçanërisht në familje. Duhet durim !

Peshorja

Tani për tani duket se ndjeheni më të lirë , ndoshta sepse nuk merreni më me njerëz të dëmshëm. Sipas horoskopit të Paolo Fox, mosnjohja e të tjerëve peshon mbi ju.

Akrepi

Edhe nëse Hëna është e favorshme, ju keni Venusin e kundërt tani: mbase po kërkoni një afrim me dikë. Tensione të mundshme në dashuri .

Shigjetari

Ndiheni të lodhur, të shqetësuar dhe nervozë dhe kjo mund të varet nga kushte të ndryshme të jashtme. Shumë marrëdhënie të vështira mund të vihen në provë në prill.

Bricjapi

Ndjeni nevojën për të bërë një pauzë për reflektim dhe për të qenë vetëm, gjithashtu për të planifikuar dhe programuar. Dita e nesërme do të inkurajojë meditimin .

Ujori

Saturni, auditori i shkëlqyeshëm do të hyjë në shenjën tuaj dhe kjo do të thotë që deri në fund të marsit ju do të vendosni se çfarë të bëni dhe çfarë jo të vazhdoni . Ndryshimet e nevojshme .

Peshqit

Ky është një moment shumë i trazuar për ju , në të cilin duket se nuk jeni në gjendje të vazhdoni me kohën. Do të jetë e rëndësishme të rivlerësoni një dashuri . Prilli do të sjellë kontrolle./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: