Connect with Us

FOTO- Nga vaska me qumësht e petale trëndafilash/ Madonna: “Coronavirus, barazuesi i shkëlqyer”

Showbizz

FOTO- Nga vaska me qumësht e petale trëndafilash/ Madonna: “Coronavirus, barazuesi i shkëlqyer”

Publikuar

-

Teksa shfaqet në një vaskë me qumësht dhe petale trëndafilash, ylli i popit, Madonna ka ndarë me fansat e saj mendimin se koronavirus është barazuesi i shkëlqyer.

“Kjo është gjëja në lidhje me Covid-19”, thotë ajo, në një sfond të muzikës në piano. “Nuk ka rëndësi se sa i pasur je, sa i famshëm je, sa qesharak je, sa i zgjuar je, ku jeton, sa vjeç je, cilat histori të mahnitshme mund të tregosh.”

Madonna vazhdon më tej duke e konsideruar coronavirusin si gjënë më të tmerrshme dhe të mrekullueshme në të njëtën kohë pasi thyen barrierat e diskriminimit dhe përballë këtij virusi të gjithë jemi të barabartë. “Ajo që është e tmerrshme për këtë është se na bënë të gjithë të barabartë në shumë mënyra – dhe çka është e mrekullueshme për këtë është se të gjithë ne jemi të barabartë në shumë mënyra,” eshte shprehur ajo.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: