Connect with Us

“Kam kryer marrëdhënie me një personazh të estradës”/ Enca Haxhia tregon detajet nga jeta private

Showbizz

“Kam kryer marrëdhënie me një personazh të estradës”/ Enca Haxhia tregon detajet nga jeta private

Publikuar

-

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Duke qenë se ka një numër më shumë se 2 milionë ndjekës, Enca është shumë aktive në Instagram ku bëhet pjesë e interistave të shkurtra me ndjekësit të cilët zbulojnë më shumë detaje nga jeta e saj private.

Një fans e ka pyetur nëse ka menduar të pajtohet me Noizy-n, duke qenë se dyshja e artistëve i dhanë fund bashkëpunimit të tyre disa vite më parë.

Enca ka treguar se e ka bërë, duke zbuluar se e ka menduar dhe mundësinë e rregullimit të raportit të tyre. Mes shumë përgjigjesh ka dalluar dhe ajo ku këngëtarja ka pranuar se ka pasur marrëdhënie intime me një personazh të njohur nga estrada shqiptare. Me siguri këto përgjigje i kanë surprizuar jo pak ndjekësit e Encës, të cilët janë treguar perherë shumë kureshtarë rreth jetës së saj private.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: