Connect with Us

Pas humbjes së babait dhe vetë-izolimit/ Hygerta Sako jep mesazhin e rëndësishëm për jetën

Showbizz

Pas humbjes së babait dhe vetë-izolimit/ Hygerta Sako jep mesazhin e rëndësishëm për jetën

Publikuar

-

Pak kohë pas humbjes së babait, Hygerta Sako po kalon momente të vështira. Hygerta së bashku me familjen e saj është vetë izoluar dhe gjatë kësaj periudhe ka përcjellë mesazhe shumë domethënëse duke treguar se shëndeti dhe liria janë gjërat më me vlerë të kësaj jete.

Nëpërmjet një fotoje të realizuar vetëm një muaj më parë ajo ka treguar se që nga ajo kohë  i duket se ka kaluar një shekull.

“Kjo foto është shkrepur veç një muaj më parë dhe më duket sikur ka një shekull. Në këto ditë të errëta kuptova përfundimisht që shëndeti dhe liria janë dy gjërat më me vlerë të kësaj jete. Apo e kam gabim?”, ka shkruar Sako krah postimit të fundit në ‘Instagram’.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: