Connect with Us

Banu arrin të mbijetojë, Sedat vendos të marrë kujdestarinë e Derin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Banu arrin të mbijetojë, Sedat vendos të marrë kujdestarinë e Derin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Neriman qorton Songylin pse ka ndërhyrë në marrëdhënien e Kaderit me nënën e saj. Doktori jep lajmin e mirë se Banu ka dalë jashtë rrezikut për jetën. Kader i qëndron pranë Banus por kjo e fundit kërkon Derinin. Kader telefonon Sedatin dhe i tregon gjendjen e Banus. Banu gëzohet kur mëson se Sedat do të rikthehet.

Kemal merr një telefonatë nga komisariati pasi kanë kapur vajzën që i vodhi makinën. Mesude shkon bashkë me Kemalin në komisariat dhe mëson se ai ia ka dhënë makinën një vajze. Mesude nxehet me Kemalin dhe zihet me vajzën. Songyl dhe Kader zihen në mes të klasës dhe Defne kënaqet nga kjo skenë. Ajo i hedh kunja Songylit. Kjo e fundit nuk duron dhe rreh Defnen.

Gokhan mëson se Xhemre e ka parë atë duke u puthur me Defnen. Defne e gënjen Gokhanin duke i thënë se Xhemre nuk do lidhej kurrë me të. Halla e Xhemres kërkon ta birësojë Xhemren. Ajo e di për pasurinë dhe kërcënon Nazanin. Banu takon Derinin pas kaq kohësh. Sedat vendos të ndahet nga Banuja dhe kërkon kujdestarinë e Derinit. Ky vendim e trondit Banun e cila fajëson Kaderin për gjithçka./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE