Connect with Us

Era Istrefi surprizon fansat/ Zbulon bashkëpunimin me këngëtarët e famshëm ndërkombëtarë

Showbizz

Era Istrefi surprizon fansat/ Zbulon bashkëpunimin me këngëtarët e famshëm ndërkombëtarë

Publikuar

-

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Era Istrefi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në tregun muzikor pas një pause shumë të gjatë. Ajo ka vendosur të vijë për fansat e saj me një suprizë. Ditën e djeshme këngëtarja nëpërmjet llogarisë së saj në “Instagram” ka lajmëruar se kënga e saj e rradhës është gati.

Të premten do të publikohet ‘No maybes’, ku ajo vjen në bashkëpunim me këngëtarin nga Azerbejxhani, Arash dhe Ilkay Sencan. Nga ajo që Era ka publikuar, dëgjohet të këndojë shqip. Me siguri që ky bashkëpunim do të jetë një tjetër sukses për këngëtaren.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: