Connect with Us

Rikthehet debati i ashpër mes Taylor Swift dhe Kaney West/ Kim Kardashian tregon versionin e saj: Ajo po gënjen

Showbizz

Rikthehet debati i ashpër mes Taylor Swift dhe Kaney West/ Kim Kardashian tregon versionin e saj: Ajo po gënjen

Publikuar

-

Para shumë vitesh,Kim Kardashian, Taylor Swift dhe Kaney West u përfshinë në një debat që tërhoqi vëmendjen e të gjitha mediave. I gjithë debati mes tyre nisi pas publikimi të këngës Famouse të Kaney West ku e quante Taylorin “Kurvë”. Pas kësaj Taylor reagoi përmes skuadrës së saj se e kjo ishte e papranueshme dhe se Kaney duhet të kishte kërkuar leje për përdorimin e emrit të saj në këngë.

Por, çifti e mohoi deklaratën e saj dhe tha se Taylor është një gjarpër, pasi reperi më herët e kishte pyetur. Megjithatë, pak ditë më parë debati u rindez dhe në Twitter u publikua një video ku tregohej biseda që ka bërë Taylor dhe Kanye para publikimit të këngës.

“Taylor Swift ka zgjedhur që të ndezë një debat të vjetër që në këtë pikë po tregohet shumë egoiste krahasuar me faktin që miliona viktima reale po vuajnë tani. Nuk mendoja se ishte e nevojshme që të bëja një koment dhe aktualisht më vjen shumë turp që ta bëj tani.

Por, ajo meqë ajo vazhdon të flasë për këtë mendoj se nuk kam zgjidhje tjetër vepse t’i kthej përgjigje sepse ajo po gënjen.

Për të qenë e qartë! Problemi i vetëm që kam pasur rreth kësaj situate ishte se Taylor gënjeu nëpërmjet publicistit të saj, i cili tha:”Kanye asnjëherë nuk më mori në telefon që të pyestë për këtë”.

Siç mund ta shihni, ata kanë folur për këtë asnjë nuk e mohoi se fjala “kurvë” është përdorur pa lejën e saj.

Në kohën që ata kanë folur kënga nuk ishte shkruar e gjitha, por në video shihet se ajo e manipuloi të vërtetën e bisedës në deklaratë kur skuadra e saj tha se kishte paralajmëruar që kënga të mos dilte.

Gënjeshtra nuk ishte për fjalën “kurvë” ishte rreth asaj nëse ata kishin folur në telefon dhe rreth tonit që kishte biseda. Unë nuk i editova provat (gënjeshtër tjetër)- unë thjesht postova disa pjesë në Snapchat që të sqaroj situatën dhe kur doli video e plotë, nuk tregon të kundërtën.

Për të shtuar, Kanye si artist ka gjithë të drejtën të dokumentojë të gjithë procesin e tij muzikor, ashtu si ajo bëri me dokumentarin e saj të fundit. Kanye ka dokumentuar të gjithë proceset e albumeve të tij për një arkivë personale gjithsesi, ai nuk i ka publikuar për publikun dhe telefonata mes tyre duhet të kishte qëndruar private, ose do të kishte shkuar në kosh nëse nuk do të kishte gënjyer”, tha Kim për të vendosur pikat mbi ‘i’./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: