Connect with Us

“Turp të qoftë, njerëzit po vdesin për bukën e gojës”/ Ingrit Gjoni sherr me komentuesit

Showbizz

“Turp të qoftë, njerëzit po vdesin për bukën e gojës”/ Ingrit Gjoni sherr me komentuesit

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur shqiptare Ingrit Gjoni, ka vendosur që së bashku me familjen e saj të vetëizolohet në vilën e saj në Gjirin e Lalëzit. Duke qenë shumë e ndjekur nga fansat, Ingriti është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston video nga përditshmëria. Së fundi një video ku shfaqet së bashku me djalin e saj ka irrituar ndjekësit e saj që nuk i kanë kursyer komentet negative drejt saj.

Në pamje duket që ajo po argëtohet me të birin dhe një prej ndjekësve ka shkruajtur që nuk është koha për postime të tilla në një kohë ku njerëzit nuk kanë bukë të hanë.

“Marre s’të vjen…njerëzit vdesin për bukën e gojës në këto kohë të vështira e ti këtu reklamon grillin dhe kushtet e tua të jetesës që në vend t’i ndihmosh të varfrit dhe ata janë të uritur, kurse ti i urit edhe më shumë. Je një shembull i keq ti, turp të qoftë”,  shkruan një

komentues.

Këngëtarja i është përgjigjur ndërkohë, si më poshtë: “Po kur reklamon purot dhe ti me atë surat të shtrembur, mos pyt më që mot të reklamoj unë, injorant.”/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: