Connect with Us

FOTOT-Përdor maskat në vend të reçipetave/ Modelja ruse masakrohet nga fansat

Showbizz

FOTOT-Përdor maskat në vend të reçipetave/ Modelja ruse masakrohet nga fansat

Publikuar

-

Modelja ruse ka irrituar të gjithë ndjekësit e saj ku në një foto të shpërndarë në rrjetet sociale ku tregon se ne vend te sutjenave ka vendosur maska.

Ndërkohë që në disa vende të botës, njerëzit po vuajnë mungesën e maskave, modelja Ylia Ushakova i përdor ato në vend të recipetave.

Ndjekësit nuk e kanë toleruar aspak këtë sjellje të saj dhe menjëherë kanë nisur me komentet negative në llogarinë e modeles.

“Sapo porosita këto rrobabanje. Valvulat lejojnë që lëkura të marrë frymë, por për fat të keq nuk mund t’i vishni për më shumë se dy orë”, shkruajti modelja.

Pas këtij postimi vëshruan një lumë me komente negative për modelen duke thënë se kjo është shakajë me e keqe që kanë parë këto ditë. Ndjekësit nuk e pritën aspak mirë këtë foto nga modelja 29-vjeçare duke qenë që spitalet nuk kanë maska mjaftueshëm.

“Ka një mungesë globale të maskave. Kjo është shakaja më e keqe që kam parë gjatë këtyre ditëve të tmerrshme”. “Krejtësisht budallaqe dhe pa respekt për të gjithë mjekët dhe ata që po vuajnë.

Po të bëj unfollow direkt. Mjaft.” “Ato maska mund të shpëtojnë një jetë, kjo nuk është shaka”. Këto janë disa nga komentet që ndjekësit i kanë lënë modeles në foto.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar në ndihmë të Shqipërisë

Publikuar

-

Nga

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë në këto ditë të vështira ku të gjithë po përballen me Coronavirusin. I martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga Kina, me të cilën ka edhe një djalë, ka treguar se të dy kanë vendosur të dërgojnë 200 mijë maska drejt Shqipërisë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me Besin dhe Ajkën. Xhensila ka publikuar disa video ku shihet duke luajtur me Ajkën e vogël e cila duket se argëtohet shumë me prindërit e saj. Në njërën nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Nga

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij. Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e […]

LEXO TE PLOTE